Kategorie

Je nám líto, tato Nabídka již není platná. Podívejte se na další inzeráty, které by Vás mohly zajímat v kategorii Automobily.

NÁHRADA ŠKODY NA ZDRAVÍ

16.03.2018 v 16:16

Inzerát číslo 762 453

Nabídka

Společnost Právní centrum odškodnění Vám zajistí co nejrychleji nejvyšší odškodnění újmy na zdraví způsobené dopravní nehodou, pracovním úrazem, jiným typem úrazu, či jinou životní událostí na které máte nárok.
Známe detailně Vaše nároky !
Jaké druhy odškodnění můžeme poškozeným zajistit? Bolestné, ztížení společenského uplatnění, psychická újma, vyplacení ušlého zisku..... Veškeré poplatky spojené s léčbou, cesty k lékaři, regulační poplatky, poškozené věci.... Poplatky za léky a následné léčení.... a další. V případě ztráty blízké osoby : odškodnění všem pozůstalým a rodinným příslušníkům. Náklady na pohřeb a mnoho dalších položek.
Jedná se o vysoce odbornou problematiku, se kterou si klient bohužel sám nikdy neporadí, je spočítáno a uplatňováno velké množství položek. Na tuto problematiku se specializujeme.
Dopředu nic neplatíte !

Kontaktujte prosím JUDr. Sylvu Dlubalovou, regionální ředitelku Právního centra odškodnění s.r.o.


Cena: Cena dohodou

Upozornění: Při nakupování na internetu buďte obezřetní a dejte si pozor na podvodné inzeráty. Více se dočtete v rubrice Prevence a podvodné inzeráty.

Reklama

Prodejce

  • Bohužel, inzerenta již není možné kontaktovat.
Reklama

Profesionální kompletní péče o váš vůz - Number One Cardetailing

Profesionální kompletní péče o váš vůz - Number One Cardetailing: Společnost Právní centrum odškodnění Vám zajistí co nejrychleji nejvyšší odškodnění újmy na zdraví způsobené dopravní nehodou,…

  • 23.04.2020 v 10:38
  • Cena dohodou

Půjčovna přívěsných vozíků

Půjčovna přívěsných vozíků: Společnost Právní centrum odškodnění Vám zajistí co nejrychleji nejvyšší odškodnění újmy na zdraví způsobené dopravní nehodou,…

  • 04.03.2019 v 09:46
  • Cena dohodou

Elektrická plošina pro vozíčkáře do auta

Elektrická plošina pro vozíčkáře do auta: Společnost Právní centrum odškodnění Vám zajistí co nejrychleji nejvyšší odškodnění újmy na zdraví způsobené dopravní nehodou,…

  • 26.11.2018 v 14:45
  • 10 000 Kč